باشگاه مغز خندوانه ای شد

 
برندگان مسابقه بخون و ببر اعلام شدند. برای مشاهده لینک روبه رو را دانلود کنید. barande.pdf [77.85 کيلوبايت] ( تعداد دانلود: 53)

مردم خوب ایران سلام.
زیباترین و پرافتخارترین احساسی که محققان یک جامعه نسبت به دستاوردهای علمی خود پیدا می کنند زمانی است که بتوانند نتایج کارهای پژوهشی خود را در زندگی مردم جامعه ی خویش مشاهده کنند.
از این که کتاب "باشگاه مغز" عنوان کتاب منتخب را از سوی یکی از پرطرفدارترین و مردمی ترین برنامه های تلویزیونی کشور یعنی برنامه ی محبوب خندوانه کسب کرده به خود می بالیم.
کتاب "باشگاه مغز" حقایق مربوط به مغز و عملکردهای مغزی را ارائه کرده ،‌ تمرینات متعدد و متنوعی به مخاطبان خود معرفی می کند و بدانید که ما روی تابلوی ورودی باشگاه مغز نوشته ایم: ورود برای همه ی افراد آزاد است ،‌ پس با لبخند وارد شوید.
حالا همان طور که در برنامه ی خندوانه دیدید.رامبد جوان 7 شهریور اعلام کرد که قراره یه مسابقه بزرگ و باحال به نام بخون و ببر انجام بشه که10 کتاب معرفی شد. کتاب "باشگاه مغز" یکی از این کتاب های مسابقه است.
کتاب را خریداری کنید و داخل کتاب یک کدی وجود دارد و با آن کد می توانید در مسابقه شرکت کنید. تا روز 7 مهر می توانید کتاب را خریداری کنید.
 از 28 شهریور تا 7 مهر سوال های مسابقه اعلام می شود و می توانید سوال ها را جواب دهید.
از هر کتاب 10 سوال طرح خواهد شد. شما می توانید به هر تعداد از سوالات هر کتابی که علاقه داشته باشید پاسخ دهید و در نهایت بسته به تعداد پاسخ صحیح مطابق جدول زیر در قرعه کشی های مختلف این مسابقه شرکت کنید.