365 راه برای پرورش فرزندانی فوق العاده

+34
365 راه برای پرورش فرزندانی فوق العاده

کتاب «365 راه براي پرورش فرزنداني فوق العاده»، براي کمک به شما در ارتباط با فرزندانتان طراحي شده است تا شيوه هاي آموزش روزانه و سهيم شدن در آنچه باورش داريد، آن را ارزش ميدانيد و فکر ميکنيد مهم است، پيدا کنيد. اين کتاب ابزاري را به شما مي دهد که نياز داريد، تا آنچه را که تمام والدين مي خواهند، به انجام برسانيد: تربيت فرزنداني باهوش، مسئوليت پذير، راستگو، شاد، مؤدب و خلاق. 365 فعاليت، راهنماي روزانه و سنگ بنايي است براي ساختن شخصيت کودکانتان و آموزش ارزش ها و مهارت هاي زندگي به آنها.
اين کتاب زندگي تمام اعضاي خانواده را بهتر مي کند و رشد مي دهد. هر فعاليتي که تجربه مي شود بذري است که در ذهن کودکتان مي کاريد تا در رفتارهاي قدرتمندانه ي او در زندگي شکوفا شود.
مي توان هر کدام از فعاليت هايي را که در اين کتاب توصيه شده است به تنهايي انجام داد. نيازي نيست که آنها را به ترتيب انجام دهيد يا حتماً قبل از انجام يکي، بازي قبلي را فهميده باشيد. شکل ساده اي دارند و به سادگي قابل فهم و عملکردن هستند. شما خانواده ي خود را بهتر از هر کسي مي شناسيد و نيازهايشان را ميدانيد. بهترين نقطه ي شروع جايي است که به آن علاقه داريد يا جايي که فکر مي کنيد خانواده تان سود بيشتري مي برد. اگر مطمئن نيستيد از کجا شروع کنيد، پس از ابتدا شروع کنيد. همانطور که فعاليت ها را تجربه مي کنيد، شايد ايده هاي جديدي پيدا کنيد. به خودتان اجازه دهيد که آزاد باشيد و مسير خود را کشف کنيد و رشد دهيد.
 
 
خرید اینترنتی
مولفین : شیلا الیسون ، باربارا آن بارنت
مترجم : لاله مهدی نژاد ،
نمونه صفحه : نمونه pdf ، صفحات سه بعدی
تعداد صفحات : 432 صفحه
قیمت : 16،500 تومان
وزن : 470 گرم
قطع : رقعی
نوع کتاب : رنگی
نوع جلد : شومیز
شابک : 978-600-6591-64-3