مغز من و رنگ آمیزی (2) تمرین آرامش در باغ پروانه ها

+2
مغز من و رنگ آمیزی (2) تمرین آرامش در باغ پروانه ها

رنگ آميزي کتاب هاي نقاشي در دوران بچگي، براي بيشتر ما کاري خوشايند و دلپذير بود؛ وقتي جايي مي نشستيم و با حوصله يک رنگ خاص را انتخاب و تصويري بيرنگ را به اثري زيبا تبديل مي کرديم. شايد هنوز هم در دل شما اين آرزو زنده باشد که بار ديگر به آن دوران بي دغدغه برگرديد و بدون فکر کردن به فشار و نگراني هاي دنياي بزرگسالان، با خودتان خلوت کنيد و مشغول انتخاب تصوير و رنگ دلخواهتان و سپس رنگ آميزي شويد.
ممکن است با خودتان فکر کنيد که اين يک آرزوي کودکانه است و ديگر از سن اين کارها گذشته ايم، يا بگوييد در گذشته، ذهن کودکانه ي من با اين کار آرام مي شد، اما حالا ديگر چنين چيزي ممکن نيست. نکته ي اصلي اينجاست که پژوهش هاي علمي نشان داده اند رنگ آميزي، با فعال کردن بخش هايي از مغز انسان که هنگام استراحت و آرامش فعال مي شوند، زمينه ي رسيدن به آرامش، درون نگري و خلاقيت بيشتر را براي بزرگسالاني که استرس و نگراني زيادي دارند، فراهم مي کند.
به آن چه کودک درونتان درباره ي لذت و آرامش رنگ آميزي مي گويد، اعتماد کنيد. اين کتاب دوست خوبي براي دوران نگراني و دغدغه هاي شما خواهد بود. با پناه بردن به دنياي شگفت انگيز رنگ ها و طرح ها، مي توانيد به جاي غرق شدن در نگراني هايتان، چند دقيقه آنها را کنار بگذاريد و به جاي آن، مداد رنگي برداريد و از نيروي جادويي رنگها براي رسيدن به آرامش استفاده کنيد.
با مقدمه ای از دکتر حامد اختیاری

خرید اینترنتی

گردآوری : معصومه گرشاسبی
نمونه صفحه : نمونه pdf ، صفحات سه بعدی
تعداد صفحات : 102 صفحه
قیمت : 14,000 تومان
وزن : 410 گرم
قطع : خشتی بزرگ
نوع کتاب : سیاه سفید
نوع جلد : شومیز
شابک : 978-600-97510-1-3