فصلنامه طب اعتیاد

+41
فصلنامه طب اعتیاد

نشریه‌ای علمی و میان‌ رشته‌ای است که با هدف ایفای نقشی مؤثر در شبکه‌ی فعالان حوزه‌های پیشگیری، کنترل، درمان و سیاست‌گذاری اعتیاد کشور  از  تابستان 1392 منتشر شده است. این فصلنامه با عبور از محدودیتهای رایج در فصلنامه های پژوهشی، در پی آن است که با ایجاد بستری مناسب، به جایگاهی برای بحث، تبادل نظر و در نهایت ارتقای سطح مداخلات مختلف در حوزه‌ی مصرف مواد کشور بدل شود.
مخاطبان این فصلنامه، تمامی فعالان و متخصصین حوزه های مرتبط با اعتیاد و مصرف مواد هستند که طیف وسیعی از درمانگران، روان‌پزشکان، پزشکان، روانشناسان، مددکاران، پرستاران، گروه‌های خودیار، سیاستگذاران، متخصصان ارتباطات سلامت و جامعه شناسان فعال و علاقه‌مند کشور را شامل می‌شود.
توقف سه ساله‌ی چاپ اين فصلنامه با نام «فصلنامه‌ی طب اعتیاد»، اگر چه ناخواسته بود اما فرصتي فراهم كرد تا تيم توليد آن با بازآرايي توان خود در چارچوبي تازه، با عنوانی جدید و  به همراه  دولت تدبیر و امید، از تابستان 1392 تلاشی دوباره را آغاز کنند.
برای اشتراک در فصلنامه طب اعتیاد، مطالعه اخبار و مقالات مرتبط، همچنین ارسال مقاله در جهت همکاری، می توانید به سایت http://www.pjam.ir/ مراجعه نمائید.
 

 

 


تعداد صفحات : 120 صفحه
قیمت : هر شماره 12،500 تومان
قطع : رحلی
نوع کتاب : رنگی
نوع جلد : شومیز