حضور انتشارات مهرسا در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

+4
حضور انتشارات مهرسا در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران سه‌شنبه ۱۵ اردیبهشت با حضور رئیس جمهور رسماً گشایش یافت.
رئیس‌جمهور درافتتاحیه نمایشگاه مطرح کرد:
حمایت همه‌جانبه دولت از حوزه نشر و کتاب و دستاوردهای فرهنگی
رییس‌جمهور با تأکید بر حمایت همه‌جانبه دولت از حوزه نشر و کتاب و دستاوردهای فرهنگی گفت: امور فرهنگی از اولویت‌های دولت است و همواره تلاش کرده‌ایم تا در مسایل فرهنگی فضا بازتر شده و از نظر اقتصادی دست‌اندرکاران این حوزه مورد حمایت قرار گیرند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز سه‌شنبه در حاشیه بازدید از غرفه ناشران نمونه کشور با اشاره به «کمک سخت افزاری و نرم افزاری دولت به ناشران»، از برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب به عنوان رویدادی با ارزش یاد و اظهار کرد: صاحب‌نظران، صاحبان فرهنگ و همه علاقه‌مندان به کتاب و نشر در این ایام در کنار هم قرار می‌گیرند و می‌توانند با تألیفات و نشرهای جدید آشنا شوند.
وی افزود: برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب که با حمایت دولت انجام می‌شود بستر مناسبی را برای آشنایی بیشتر نسل جوان با کتاب و فرهنگ فراهم می‌کند.
رییس شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به بازدیدش از غرفه‌های نمونه نمایشگاه گفت: آثار ارائه شده خوب بود. نشرها، تألیف‌ها و ترجمه‌های جدید کارهایی بود که با هنرمندی خاصی همراه بود و امیدواریم این آثار بتواند در تحول علمی و فرهنگی جامعه ما موثر باشد.
رییس جمهوری را دراین بازدید علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس‌جمهوری و جمعی دیگر از مقام‌ها همراهی می‌کردند.
بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۱۶ تا ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) شروع به کار کرد
انتشارات مهرسا: ناشر تخصصی کتاب‌های طب اعتیاد، روان‌شناسی، آسیب‌های اجتماعی و فرزند پروری نیز برای چهارمین سال پیاپی در نمایشگاه کتاب حضور دارد. احتراماً بدین وسیله مفتخریم از تمامی علاقه‌مندان دعوت نمائیم در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، از غرفه‌ی انتشارات مهرسا بازدید به عمل آورند و با رونمایی از تازه‌های نشر: من یک چاق خوشحال هستم!/ باشگاه مغز/ زبان مادر و ... با ما همراه شوند
زمان: 16 الی 26 اردیبهشت ماه 1394
مکان: خیابان شهید بهشتی، مصلی تهران، سالن ناشران عمومی(شبستان)، راهروی شماره 10، غرفه‌ی شماره 14